HÜSEYİN VE HAYAL ZEYTİN RADYODA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

HÜSEYİN VE HAYAL ZEYTİN RADYODA

“FAKİR”  isimli albümleri adını duyuran ve Ayvalık Sarımsaklı’da Gölbaşı Restaurant’ta her akşam sahne almaya başlayan Hüseyin ve Hayal ikilisi, Usta radyo proğram yapımcısı Ayşegül Akay’ın Radyo Zeytin’deki “Düşler Bahçesi” programına konuk oldular.

Hüseyin Hayal’in müthiş türküleri eşliğinde Ayşegül Akay’ın okuduğu duygu yüklü şiirler körfezde yankılandı.

Türkü ve şiirlerin yanında güzel bir sohbet gerçekleştiren Akay, Hüseyin ve Hayal kültürlerin gelecek kuşaklara yansıtılması için ozanların şairlerin öneminden ve sanata önem verilmesi konularına ağırlık verdiler.

Ayşegül Akay İkiliye körfeze geçirecekleri çalışma sezonunda başarılar dilerken dinleyenlerine çocukları ile beraber Gölbaşı Restaurant’ta Hüseyin ve Hayal’in türkülerini dinlemelerini tavsiye etti.

Programa gazetemiz genel koordinatörü Hüseyin Eroğlu da katıldı.

Program sonrası Hüseyin ve Hayal Edremit’in saz ustası Feyzullah Evcil’i ziyaret ettiler

 

Tuncay Ayklan

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.