KARESİ’DE YAZ YOĞUN GEÇİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

KARESİ’DE YAZ YOĞUN GEÇİYOR

Karesi Belediyesi, 444 99 10 numaralı çağrı merkezine ulaşan talepler, Karesililer’in dilekçe ile bizzat yaptıkları başvurular ve ekiplerin cadde taraması ile oluşturulan program doğrultusunda her gün ilçenin dört bir köşesinde, aynı anda birden çok çalışma yürütüyor.

 

Karesi Belediyesi ekipleri, kış şartlarında bile aralıksız sürdürdüğü kaldırım ve bordür onarım çalışmalarına yaz aylarının gelmesiyle birlikte hız verdi. Karesi Belediyesi’nin 444 99 10 numaralı çağrı merkezine ulaşan talepler, Karesililer’in dilekçe ile bizzat yaptıkları başvurular ve ekiplerin cadde taraması ile oluşan program doğrultusunda her gün ilçenin dört bir köşesine dağılan ekipler, öncelikli olarak yayaların yürüyüş güvenliğini göz önünde bulundurarak kaldırım ve bordür yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Şehrin muhtelif noktalarında bordür, asfalt ve kaldırım çalışması gerçekleştiren Karesi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak Kuvayi Miliye Mahallesi Çakmak Caddesi ve 1. Sakarya Mahallesi Sünbül Sokak’ta kaldırım ve bordür tamiratı yaparken Kızpınar Mahallesi Varyant Caddesi’nde de yeni bir kaldırım yaptı. Ekipler ayrıca 1. Sakarya Mahallesi’nde bulunan Tepebaşı Cami’nin bahçesine kilit parke taşı döşedi.

Karesi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün yanı sıra Park Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de tam kadro sahada. Park Bahçeler ekipleri Kızpınar Mahallesi 2. Sıra Sokak’ta ise park yapımı çalışmaları gerçekleştirirken, Kocaavşar Mahallesi’ne ise çocuk oyun grubu montajını yaptı. Ekiplerin çalışmaları kapsamında Halkapınar Mezarlığı’nda haşere ile mücadele için ilaçlama ve genel temizlik çalışması gerçekleştirildi.

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.