" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

AYVALIK GEZİ OLAYLARINDA HAYATINI KAYBEDEN ALİ İSMAİL KORKMAZI UNUTMADI

Cumhuriyet meydanında Bir anma töreni yapıldı bu töreni düzenleyen Dr. Neşe Zengin Igdır  Konuşmasında Tarih 10 Temmuz 2013  bir can yitiyor umutları idealleri ve  hedefleriyle Anadolu üniversitesi öğrencisi Ali İsmail Korkmaz Önce polisleri sonrada normal kişilerin darplarıyla beyin kanaması sonucunda Hayata veda ediyor. Düşünmenizi ve hayal etmenizi istiyorum Evlat,kanımız herşeyimiz ve yaşam amacımız,binbir güçlüklerle yetiştirip […]

AYVALIK GEZİ OLAYLARINDA HAYATINI KAYBEDEN ALİ İSMAİL KORKMAZI UNUTMADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Cumhuriyet meydanında Bir anma töreni yapıldı bu töreni düzenleyen Dr. Neşe Zengin Igdır  Konuşmasında Tarih 10 Temmuz 2013  bir can yitiyor umutları idealleri ve  hedefleriyle Anadolu üniversitesi öğrencisi Ali İsmail Korkmaz Önce polisleri sonrada normal kişilerin darplarıyla beyin kanaması sonucunda Hayata veda ediyor. Düşünmenizi ve hayal etmenizi istiyorum Evlat,kanımız herşeyimiz ve yaşam amacımız,binbir güçlüklerle yetiştirip Üniversiteye gönderdiğimiz önce Allaha Sonra Devlete ve Devletin güvenlik güçlerine  emanet ettiğimiz .hevesleri özgür olması gerekendüşünceleriyle demokratik adil,özgür hak ve hukuka saygılı olduğunu düşündüğümüz ülkemizde yaşanıyor malesef.

 

Her düşünceden ,Fer kesimden insanlar bir araya geliyor tek nefes ve tek ses olarak tek bir hedef için ,Yeşili korumak ve gezi parkımıza inşaat yapmayın diyorlar.Yaşam alanlarımızı yok etmeyin diyorlar,nefes almamızı engellemeyin diyorlar .Biz diyoruzki Atamızın Şehit ve gazilerimizin mirası Özgür ve bağımsız olması gereken Türkiyemizde Barış,Hoşgörü,saygı içinde Hak ve Hukuka saygı  içerisinde Adil,Tarafsız,İlkeli,Dürüst DEVLET ANLAŞIYLA AYRIŞMADAN,AYRIŞTIRMADAN hep birlikte huzur ve refah içinde yaşamak istiyoruz.

Gezi Parkında hayatını kaybetmiş İsimler bir kez daha zikir ediyorum .Etem Sarısülük,Mehmet Ayvalıtaş,Abdullah Cömert,Mustafa Sarı,Medeni Yıldırım,Ali İsmail Korkmaz,Ahmet Atakan ve Berkin Elvanla  birlikte gaza maruz kalmaları nedeniyle hemen akabinde canlarını veren Serdar Kadalak,Zeynep Eryaşar,Selim Önder ve  İrfan Tunaya Allahta rahmet diliyorum.

Bu gün isterdikki Büyük Kalabalıklarla sesimizi yukarılara duyuralım.Ama gördüğünüz gibi üç,beş kişiyiz .Biliyorsunuz bazen  bir kişi yüz kişinin yapacağından daha çok şeyler yapar.

Bu cesaretle ilgili sizleri cesaretinizden  dolayı kutluyorum. Saygılarımla

 

Yüksel Kalkan

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.