" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT’TE PARKLARA BAYRAM BAKIMI

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ilçe genelinde ki parklarda düzenleme çalışmalarına hız verildi. Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla, Edremit’in çeşitli bölgelerinde Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından, parklar ve yeşil alanların bakım ve düzenlemelerine hız verildi. Yoğun bir bayram tatilinin geçeceği düşünülen Edremit’te, vatandaşların en çok tercih ettiği alanlar […]

EDREMİT’TE PARKLARA BAYRAM BAKIMI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ilçe genelinde ki parklarda düzenleme çalışmalarına hız verildi.

Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla, Edremit’in çeşitli bölgelerinde Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından, parklar ve yeşil alanların bakım ve düzenlemelerine hız verildi. Yoğun bir bayram tatilinin geçeceği düşünülen Edremit’te, vatandaşların en çok tercih ettiği alanlar olan parklara öncelik verildi. Edremit’in merkezinde, vatandaşların nefes alabileceği en geniş alan olan Faruk Serpil Parkı başta olmak üzere ilçe genelinde ki parklarda ki çalışmalar hızla devam ediyor. Yapılan hazırlıkların Ramazan Bayramı’na kadar tamamlanacağın belirten Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Vatandaşımızın ailesiyle, sevdikleri ve çocuklarıyla güzel vakit geçireceği alanlarımızın öncelikle parklar olduğu aşikar.  Bunun için normal periyodik çalışmalarımızın yanı sıra bayram öncesinde hazırlıklarımızı bu yönde yapıyoruz. Edremit’li hemşerilerimin ve tüm yurttaşlarımızın mutlu bir bayram geçirmesini diliyorum.” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.