EDREMİT’TE MEZARLIKLARA BAYRAM BAKIMI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EDREMİT’TE MEZARLIKLARA BAYRAM BAKIMI

Edremit Belediyesi tarafından Ramazan Bayramı’nda yoğun ziyaretçi akınına uğrayan mezarlıklarda ki düzenleme çalışmalarına hız verildi. İlçe genelinde ki 25 mezarlıkta ki çalışmalar bayram öncesinde tamamlanacak.

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle mezarlıkların bakım ve temizlik çalışmalarına başladı.
Ekipler tarafından ilçe genelinde bulunan toplam 25 mezarlıkta çalışma başlatılarak Ramazan Bayramı öncesi genel bakım ve temizlik çalışmalarına hız verdi. Mezarlıkların temizliği kapsamında yabani otlar, kurumuş dallar başta olmak üzere genel temizliğinin yapıldığını, boya badana gibi bakımların yerine getirildiğini belirten Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri ilçe genelinde bulunan toplam 25 mezarlığın büyük bir çoğunluğunda çalışmaların tamamlandığını ve Ramazan Bayramı öncesi vatandaşların mezarlık ziyaretlerini rahatlıkla yapabilmeleri için hazırlıkların sürdüğünü ifade ettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından belirli aralıklarla periyodik olarak yürütülen mezarlık bakımlarını Ramazan Bayramı öncesinde hızlandırdık. Ramazan Bayramı öncesi tüm mezarlıklarımızda çalışmalarımızı tamamlamış olacağız. Arife günü ve bayram günlerinde vatandaşlarımızın kabir ziyaretlerini ferah ve temiz bir ortamda yapabilmeleri için gerekli tüm çalışmaları yerine getiriyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.