" />
USD
3,6890
EURO
4,3441
ALTIN
151,5167

EDREMİT’TE REKLAM TABELA ÖLÇÜMLERİ YAPILIYOR

Edremit Belediyesi, Mali Hizmetler Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü tarafından işletmelere ait reklam tabela, ücretlendirme ölçümlerine başlandı. Edremit Belediyesi Mali Hizmetler ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından, Belediye sınırları ile mücavir alanları içinde her türlü İlan ve reklamın, 2464 sayılı Belediye Gelirleri Kanunun 15. Maddesi gereğince vergilendirme işlemleri yapılıyor. Ekipler tarafından sürdürülen, reklam ölçüm çalışmaları ilçenin tüm mahallerinde devam ediyor. […]

EDREMİT’TE REKLAM TABELA ÖLÇÜMLERİ YAPILIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi, Mali Hizmetler Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü tarafından işletmelere ait reklam tabela, ücretlendirme ölçümlerine başlandı.

Edremit Belediyesi Mali Hizmetler ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından, Belediye sınırları ile mücavir alanları içinde her türlü İlan ve reklamın, 2464 sayılı Belediye Gelirleri Kanunun 15. Maddesi gereğince vergilendirme işlemleri yapılıyor. Ekipler tarafından sürdürülen, reklam ölçüm çalışmaları ilçenin tüm mahallerinde devam ediyor. Edremit Belediyesi Mali Hizmetler ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından, sürdürülen çalışmalarda hedeflenen, ilçe genelinde, çevre ve görüntü kirliliğin önüne geçmekle beraber, asılan ve takılan her çeşit levha, yazı, resim ve tabela gibi tüm sabit ilân ve reklamların, Belediye tarafından, bir izne tabii olduklarını, bununla birlikte sürekli kalıcı ilanların, yıllık tarife üzerinden kişi veya işletmelerin yazılı beyanları ile tahakkuk ettirmeleri gerektiği konusunda halkı bilgilendirmek olduğu ifade edildi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ”Belediye mevzuatımız gereği ve ilkelerimiz doğrultusunda, alınan kararları uygulamaya başladığımızı söylemek isterim. Reklam ve tanıtım ürünlerinin belli bir düzen içerisinde olması için ekiplerimiz tarafından çalışmalar yürütülüyor. Özellikle şunun altını da çizmek istiyorum, yapılan her çalışma kişinin değil, halkın yararı düşünülerek yapılmakta ve uygulanmaktadır. Bu konuda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Amacımız Modern ve çağdaş bir kent yaratmak, bunun içinde, mevcut yasaları uygulamak ve hayata geçirmek gerekiyor” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.