" />
USD
3,6778
EURO
4,3446
ALTIN
151,1466

LOKANTACILAR ODASI ÜYELERİNE İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Edremit Lokantacılar ve Köfteciler Odası Başkanı Aykut Dürüst, oda üyelerine Ramazan ayı münasebeti ile iftar organizasyonu düzenledi. Edremit Bahçıvanlar Aile Çay Bahçesi’nde düzenlenen iftar yemeğine, Edremit Belediye Başkan yardımcısı İlhan Yazar, Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Edremit Şlçe gıda, arım ve hayvancılık müdürü Hüseyin Acar, Edremit’te bulunan diğer oda başkanları ve oda üyeleri katıldı. […]

LOKANTACILAR ODASI ÜYELERİNE İFTAR YEMEĞİ VERDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Lokantacılar ve Köfteciler Odası Başkanı Aykut Dürüst, oda üyelerine Ramazan ayı münasebeti ile iftar organizasyonu düzenledi.

Edremit Bahçıvanlar Aile Çay Bahçesi’nde düzenlenen iftar yemeğine, Edremit Belediye Başkan yardımcısı İlhan Yazar, Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Edremit Şlçe gıda, arım ve hayvancılık müdürü Hüseyin Acar, Edremit’te bulunan diğer oda başkanları ve oda üyeleri katıldı. İlahiler eşliğinde yenilen iftar yemeğinin ardından, oda başkanı Aykut Dürüst kısa bir konuşma yaptı. Dürüst, “Bu Ramazanda düzenlediğimiz Edremit Lokantacılar ve Köfteciler Odası 2. iftar yemeğine hepiniz hoş geldiniz. Birlik ve beraberliğimizin artması için bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğiz. Bu iftar yemeğine katılarak bizleri onurlandıran herkese teşekkür ederim” dedi. Dürüst’ün konuşmasının ardından odada 25 yılını doldurmuş olan üyelere plaket takdim edildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.