RAMAZAN ETKİNLİKLERİ HUZUREVİ’NDE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ HUZUREVİ’NDE

Edremit Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında yapılan, “Ramazan Etkinlikleri”  Edremit Kızılay Huzurevi sakinleri ile buluştu.

Edremit Belediyesi huzurevi sakinlerini yalnız bırakmadı. Her akşam farklı bir mahallede sergilenen Ramazan Etkinlikleri Edremit Kızılay Huzurevi sakinleri için özel olarak sahnelendi. Edremit Kızılay Huzurevinde ki etkinlikte oyuncular sahnede izleyenlere çeşitli gösteriler sundu. Hacivat ile Karagöz, Keloğlan, Kanto, Aşık ile Maşuk gösterilerinin yer aldığı etkinlikte huzurevi sakinleri keyifli bir gün geçirdi. Ramazan’da unutulmadıklarını gören huzurevi sakinleri moral buldu. Edremit Kızılay Huzurevi Müdürü Volkan Aktaş, “Böyle etkinlikler ile bizleri unutmayan ve her daim yanımızda olan Başkanımız Kamil Saka’ya, huzur evinde yaşayan amcalarımız ve teyzelerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.