RAMAZAN ETKİNLİKLERİ HUZUREVİ’NDE

Edremit Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında yapılan, “Ramazan Etkinlikleri”  Edremit Kızılay Huzurevi sakinleri ile buluştu. Edremit Belediyesi huzurevi sakinlerini yalnız bırakmadı. Her akşam farklı bir mahallede sergilenen Ramazan Etkinlikleri Edremit Kızılay Huzurevi sakinleri için özel olarak sahnelendi. Edremit Kızılay Huzurevinde ki etkinlikte oyuncular sahnede izleyenlere çeşitli gösteriler sundu. Hacivat ile Karagöz, Keloğlan, Kanto, Aşık ile Maşuk […]

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ HUZUREVİ’NDE

Edremit Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında yapılan, “Ramazan Etkinlikleri”  Edremit Kızılay Huzurevi sakinleri ile buluştu.

Edremit Belediyesi huzurevi sakinlerini yalnız bırakmadı. Her akşam farklı bir mahallede sergilenen Ramazan Etkinlikleri Edremit Kızılay Huzurevi sakinleri için özel olarak sahnelendi. Edremit Kızılay Huzurevinde ki etkinlikte oyuncular sahnede izleyenlere çeşitli gösteriler sundu. Hacivat ile Karagöz, Keloğlan, Kanto, Aşık ile Maşuk gösterilerinin yer aldığı etkinlikte huzurevi sakinleri keyifli bir gün geçirdi. Ramazan’da unutulmadıklarını gören huzurevi sakinleri moral buldu. Edremit Kızılay Huzurevi Müdürü Volkan Aktaş, “Böyle etkinlikler ile bizleri unutmayan ve her daim yanımızda olan Başkanımız Kamil Saka’ya, huzur evinde yaşayan amcalarımız ve teyzelerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yorumlar

yorum