BAHÇELİEVLER MAHALLESİ YOL YAPIMI DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAHÇELİEVLER MAHALLESİ YOL YAPIMI DEVAM EDİYOR

Burhaniye’nin en kalabalık nüfusuna sahip Bahçelievler Mahallesi’nin Merkez yolu 2783 Cadde’nin yeniden yapım işleri devam ediyor.

Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Ekiplerince geçtiğimiz günlerde başlanan 2783 Cadde yol yapımı son hızla devam ediyor. Gün geçtikçe daha fazla büyüyerek Burhaniye’nin en büyük mahallesi haline gelen ve gittikçe daha yoğun bir nüfusa sahip olan Bahçelievler Mahallesi ana caddesi yıllar sonra Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal tarafından yapılmaya başlandı. Yıllardır mahalle halkı tarafından büyük şikâyet alan Bahçelievler Mahallesinin bakımsızlığı, Başkan Necdet Uysal’ın göreve gelmesiyle birlikte son buluyor. Bahçelievler’in üstgeçit olan tarafından girişinden itibaren Kemer Kooperatifi önünden Enver Güreli Caddesine kadar olan 2783 Cadde yeniden düzenleniyor. Eski asfalt yolun sökümü ile çalışmalara başlayan Burhaniye Belediyesi ekipleri asfalt sökümünün bitmesinin ardından parke taş döşeme için çalışmalarını sürdürüyor. Etap etap yapımı devam edecek olan yolda çalışmalar hız kesmeden devam ederken yolun ilk etap çalışması bitmek üzere… Parke taş döşeme işlerine başlanan yolun mevcut halinde kaldırım ve yeşil alan gibi düzenlemeler bulunmuyor. Yeni düzenleme ile yolda, kaldırım, yağmur oluğu ve yeşil alan düzenlemeleri de yapılacak. Yıllardır mahalle halkı tarafından büyük bir tepki çeken yolun yapılması için kolları sıvayan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “en büyük nüfusa sahip olan mahallemiz Bahçelievler için, gerekli olan yol yapımına hayırlısıyla başladık. Gün geçtikçe gelişme gösteren ve Burhaniye’nin cazibe merkezlerinden biri haline gelen Bahçelievler Mahallemize hak ettiği hizmeti getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Yapımına devam ettiğimiz bu yol ile de Bahçelievler yeni bir çehreye kavuşacak. Bahçelievler mahallemizin Burhaniye’nin parlayan yüzü olduğunun farkındayız ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.