KARESİ’NİN MEZARLIKLARI BAYRAM ZİYARETLERİNE HAZIRLANIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KARESİ’NİN MEZARLIKLARI BAYRAM ZİYARETLERİNE HAZIRLANIYOR

Karesi Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle ilçedeki tüm mezarlıklarda temizlik, bakım ve düzenleme çalışmaları yapıyor.

Vatandaşların bayram öncesi ve bayram süresince en yoğun olarak ziyaret ettiği mekânlardan biri olan mezarlıklar, Karesi Belediyesi ekiplerince temizlendi. Son olarak kırsal mahallelerden Taşkesiği Mahallesi ile Beyköy Mahallesi’nde bulunan mezarlıklarda çalışma yapan belediye ekipleri, mezarlık temizliği kapsamında yabani otlar ve kurumuş dalları temizlemenin yanı sıra genel çevre temizliği ile haşere ile mücadele çalışmaları da gerçekleştiriyor. Tüm mezarlıklarda gerçekleştirilen genel bakım ve temizlik çalışmaları program dahilinde sürdürülürken, bu çalışmalarla birlikte mezarlıklarda hem eksikler tamamlanmış, hem de rutin çalışmalar aksamadan gerçekleştirilmiş oluyor. Vatandaşların mezarlık ziyaretlerini daha temiz, ferah ve sağlıklı bir ortamda gerçekleştirebilmelerini hedefleyen Karesi Belediyesi, arife günü ve bayram süresince vatandaşların, vefat eden yakınlarının mezarlarını ziyaretlerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için tüm tedbirleri aldı.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.