AYVALIK BELEDİYESİ’NDEN MUHTARLARA İFTAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

AYVALIK BELEDİYESİ’NDEN MUHTARLARA İFTAR

Ramazanın ilk gününden beri her gün ayrı bir mahalle olmak üzere 16 kırsal mahallede geleneksel iftar sofraları kuran Ayvalık Belediyesi, son olarak merkez ve kırsal mahallelerin muhtarlarına iftar düzenledi.

Ayvalık Belediyesine ait Paşa Limanı tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğine köy muhtarları, belediye meclis üyeleri, basın mensupları ile Ayvalık Belediyesi müdür ve birim amirleri katıldı.İftar sonrasında bir konuşma yapan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, ramazan ayı boyunca çeşitli yerlerde iftar sofraları kurduklarını söyledi.

16 köyde ve Ayvalık merkezde her akşam iftar sofraları hazırlandığını ifade eden başkan Gençer, “Bu geleneğimiz devam ediyor. Bu gün de burada muhtarlarımızla ve yakın mesai arkadaşlarımızla iftarda beraber olduk.   Herkese güzel bir bayram diliyorum” dedi.

Daha sonra iftara katılan muhtarlara mahallelerindeki ihtiyaç sahibi ailelere verilmek üzere Ayvalık Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan paketler teslim edildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.