" />
USD
3,6654
EURO
4,3301
ALTIN
150,9834

AYVALIK’TA ŞEKER GİBİ BAYRAMLAŞMA

Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Ayvalık Garnizon Komutanı Personel Albay Aydın Nazlı, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Jandarma Komutanı Binbaşı Faruk Özdemir, ilk olarak Ayvalık Garnizon Komutanlığına giderek burada askerler ve protokol üyeleriyle bayramlaştılar. Daha sonra Ayvalık Devlet Hastanesi ziyaret edildi. Personel, hasta ve hasta yakınlarıyla bayramlaşan protokol daha sonra cezaevine geçerek burada da cezaevi […]

AYVALIK’TA ŞEKER GİBİ BAYRAMLAŞMA
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Ayvalık Garnizon Komutanı Personel Albay Aydın Nazlı, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Jandarma Komutanı Binbaşı Faruk Özdemir, ilk olarak Ayvalık Garnizon Komutanlığına giderek burada askerler ve protokol üyeleriyle bayramlaştılar.

Daha sonra Ayvalık Devlet Hastanesi ziyaret edildi. Personel, hasta ve hasta yakınlarıyla bayramlaşan protokol daha sonra cezaevine geçerek burada da cezaevi personeli ile tutuklu ve hükümlülerin bayramını kutladı.

Protokol üyeleri Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü lokalinde de bayramda görev başında bulunan polis memurları ile bayramlaştı.

Son olarak Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Orhan Peker Sanat Galerisinde gerçekleştirilen bayramlaşma törenine katıldı.

Başkan Gençer burada belediye meclis üyeleri, belediye personeli ve vatandaşların bayramlarını kutladı. Bayramlaşmaya katılanlara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Ayvalık Belediye başkanı Bayramlaşma töreninde yaptığı kısa konuşmada, “Bu bayramlar insanların bir araya geldiği, birlik ve beraberlik örneklerinin en güzel sergilendiği günlerdir. Ayvalık Belediyesi olarak iyi hizmetler yapmaya, üretmeye başladık. Bunu hep birlikte yapıyoruz. Daha da yapacağımız çok işler var. Ama gayet iyi gidiyoruz belediye olarak. Daha da iyi olmak zorundayız. Eksiklerimizi biliyoruz, sıkıntılarımızı biliyoruz onları da aşacağız inşallah yavaş yavaş. Ben hepinizin bayramını kutluyorum. Ailenizle, sevdiklerinizle güzel bir bayram olsun. Ülkemize, Ayvalık’ımıza hayırlar getirsin. Kırgınlıklar, küskünlükler bitsin. En önemli şey insanların bayramda bir birine kucak açması. Şeker gibi bir bayram diliyorum” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.