BAŞKAN NECDET UYSAL İŞLERİ DENETLEDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BAŞKAN NECDET UYSAL İŞLERİ DENETLEDİ

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal Burhaniye’de devam eden işleri bizzat dolaşarak kontrol etti. Burhaniye’nin birçok yerinde aynı anda devam eden işlerin yanı sıra Burhaniye’nin geleceği için önem arz eden birçok projeye imza atan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal Belediye tarafından yürütülen çalışmaları yerinde kontrol etti.

Büyükşehir yasasının ardından köylerin mahalle statüsüne geçmesiyle birlikte Belediye imkânlarını kırsal mahalleler için de sonuna kadar seferber eden Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal merkez mahallelerdeki işleri de aksatmadan devam ettiriyor. Kırsal mahallelerde devam eden işlerin yanı sıra merkezde devam eden işleri tek tek dolaşan Başkan Uysal yapılması gerekenler hakkında talimatlar verirken gördüğü eksiklikler konusunda çalışanlara da uyarılarda bulundu.

İlçenin en büyük mahallesi olan ve en kalabalık nüfusa sahip olan Bahçelievler Mahallesi 2783 Cadde’nin yol yapım çalışmasını yerinde inceleyen Başkan Uysal çalışmayı sürdüren işçilerle çalışmaları istişare ederken oldukça büyük yüz ölçümüne sahip olan yolun ilk etabının bir an önce bitmesi konusunda Belediye Fen İşleri Müdürüne direktif verdi.

AYAKLI KIR BAHÇESİ HİZMETE GİRİYOR

Bahçelievler yol yapımı kontrolünden sonra Ören Mahallesi’nde düzenlemesi devam eden Ayaklı Kır Bahçesi Mesire alanını denetleyen Başkan Uysal, mesire alanının bayramdan sonra belediye bünyesinde hizmete gireceğini açıkladı. Ufak tefek düzenlemelerin kaldığını belirten Başkan Uysal, içinin malzemelerinin tamamlanmasının ardından yıllardır kullanılmayan ve bakımsız kalmış bu mesire alanının halka açılacağını belirtti.

SAĞLIK OCAĞI YAPIMI HIZLA DEVAM EDİYOR

Öğretmenler Mahallesi’nde yapımına yeni başlanan Sağlık Ocağı inşaatını da ziyaret giden Başkan Uysal binanın çok kısa bir süre içinde baya yol aldığını ve en kısa sürede biteceğini söyledi. Sağlık konusunda 3 Mahallenin yükünü hafifletecek olan Sağlık Ocağının açılışını en kısa sürede yapacaklarını belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal Burhaniye’nin geleceği için önem arz eden birçok proje hakkında da çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.