CHP EDREMİT İLÇE ÖRGÜTÜ’DE BAYRAMLAŞMA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

CHP EDREMİT İLÇE ÖRGÜTÜ’DE BAYRAMLAŞMA

CHP Edremit İlç Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı nedeniyle ilçe merkezi ve mahalle temsilciliklerinde ayrı ayrı bayramlaşma düzenlendi. Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın da katıldığı bayramlaşma yoğun ilgi gördü.

 

CHP Edremit İlçe Başkanlığı tarafından bayramın ikinci günü ilk olarak ilçe merkezinde gerçekleştirilen bayramlaşma programına İlçe Başkanı Enver Enligün ve yönetim kurulu üyeleri ev sahipliği yaptılar. CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş, 7 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı olan Fikret Şahin ve Ensar Aytekin, Kaz Dağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, bazı muhtarlar, partililer ve vatandaşlar bayramlaştılar. İlçe Merkezinin ardından sırası ile Kadıköy, Zeytinli, Akçay, Güre ve Altınoluk Mahalle temsilciliklerinde de bayramlaşma gerçekleştirildi. CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün, “Dostluk, kardeşlik ve barışın hakim olduğu aydınlık yarınlar dilediği ile parti üyelerimizin ve tüm Edremitli yurttaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.