" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT’TE RESMİ BAYRAMLAŞMA ÖĞRETMENEVİ VE HUZUREVİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ..

Edremit’te Kaymakamlık tarafından düzenlenen bayramlaşma programı gerçekleşti. Kaymakam Abdülhamit Erguvan, 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Topçu, Belediye Başkanın Kamil Saka ve protokol üyeleri öğretmenevi ve huzur evinde vatandaşlar ile  bayramlaştılar. Ramazan Bayramı nedeniyle Edremit Kaymakamlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma bayramın birinci günü gerçekleştirildi. Kaymakam Abdülhamit Erguvan, 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Topçu, […]

EDREMİT’TE RESMİ BAYRAMLAŞMA ÖĞRETMENEVİ VE HUZUREVİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’te Kaymakamlık tarafından düzenlenen bayramlaşma programı gerçekleşti. Kaymakam Abdülhamit Erguvan, 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Topçu, Belediye Başkanın Kamil Saka ve protokol üyeleri öğretmenevi ve huzur evinde vatandaşlar ile  bayramlaştılar.

Ramazan Bayramı nedeniyle Edremit Kaymakamlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma bayramın birinci günü gerçekleştirildi. Kaymakam Abdülhamit Erguvan, 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Topçu, Belediye Başkanın Kamil Saka ve protokol üyeleri önce öğretmenevinde vatandaşlar ile bayramlaştılar Bayramlaşmanın ikinci bölümünde ise Edremit Kızılay Huzurevi’nde protokol üyeleri huzurevi sakinlerinin bayramını kutladılar. Protokol üyelerini burada Edremit Kızılay Derneği Başkanı Necati Uytun kapıda karşıladı. Bayramların birlik ve beraberlik günü olduğunun altını çizen Edremit Kaymakamı Erguvan “Özellikle büyüklerimizi ziyaret etmeli ve onların hatırlarını sormalıyız. Bizde bu kapsamda huzurevimizi ziyaret ettik. Onlar ile sohbetler ettik. Tüm Edremitlilerin bu vesile ile bir kez daha bayramlarını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da kırgınlıkları, dargınlıkları unutturan, dostluk ve kardeşliklerin pekiştiği günler olduğunu belirterek tüm vatandaşların bayramını kutladı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.