" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

CHP’Lİ AKIN BAYRAMDA BALIKESİR’İN ALTINI ÜSTÜNE GETİRDİ

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Ramazan Bayramı’nda seçim bölgesi Balıkesir’de eşi Arbil Akın ile birlikte ilçe teşkilatlarındaki bayramlaşmalara ve ilçelerde düzenlenen çeşitli bayram etkinliklerine katıldı, vatandaşlarla bir araya geldi. Akın, Ramazan Bayramı’nın 1. gününde Balıkesir Valiliği’nde düzenlenen bayramlaşmaya eşi Arbil Akın ile birlikte katıldı. Buradan eşi ile CHP Karesi İlçe Başkanlığı’na geçen Akın, partililerle bayramlaştı. […]

CHP’Lİ AKIN BAYRAMDA BALIKESİR’İN ALTINI ÜSTÜNE GETİRDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Ramazan Bayramı’nda seçim bölgesi Balıkesir’de eşi Arbil Akın ile birlikte ilçe teşkilatlarındaki bayramlaşmalara ve ilçelerde düzenlenen çeşitli bayram etkinliklerine katıldı, vatandaşlarla bir araya geldi.

Akın, Ramazan Bayramı’nın 1. gününde Balıkesir Valiliği’nde düzenlenen bayramlaşmaya eşi Arbil Akın ile birlikte katıldı. Buradan eşi ile CHP Karesi İlçe Başkanlığı’na geçen Akın, partililerle bayramlaştı. Akın, “Bugün burada sizinle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bayram havasını sizinle teneffüs etmek çok büyük bir mutluluk” diye konuştu.

Akın, aynı gün CHP Susurluk İlçe Teşkilatı ile CHP Erdek İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen bayramlaşmaya da katıldı. Akın, her iki ilçe teşkilatında da yaptığı konuşmalarda özetle şunları söyledi:

“Balıkesirimizde Ramazan Bayramı’nda sizlerle birlikte olmak, millet, devlet meseleleri hakkında fikir alışverişinde bulunmak, bayramlaşmak çok güzel bir duygu. Ben bu yola çıkarken sizi hiç yalnız bırakmayacağımı söylemiştim. Sizlerden de rica etmiştim, ‘beni yalnız bırakmayın’ demiştim. Allah’a şükür birbirimizi hiç bırakmadık, bırakmayacağız da.”

Akın, eşi Arbil Akın ile birlikte Ramazan Bayramı’nın 2. gününde CHP Gönen İlçe Teşkilatı’nda partililerle bir araya geldi. Edremit Altınoluk CHP Mahalle Temsilciliği’ni de ziyaret eden Akın, partililerin bayramını kutladı. Altınoluk’ta Atatürkçü Düşünce Derneği’ne giden Akın, burada dernek üyeleriyle bayramlaştı.

Akın, Edremit’te Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Edremit Şubesi’nce düzenlenen cem evi yardımlaşma gecesine de katıldı. Burada vatandaşlara hitap eden Akın, “El ele, yürek yüreğe ülkemizi aydınlığa çıkaracağız. Ülkemizin gelişmesi ve daha demokratik, daha yaşanabilir bir yer olması için birlikte çalışacağız” dedi.

“Çok güzel bir bayram geçirdik. Bayram sevincini vatandaşlarımızla birlikte

yaşamak bizi çok mutlu etti” diyen Akın, bayramın son gününde ise partisinin İvrindi ve Balya teşkilatlarını ziyaret etti, partililerle bayramlaştı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.