GÖLBAŞI RESTAURANTDA HÜSEYİN VE HAYAL’LE TÜRKÜLER DEVAM EDİYOR

Bayram tatili ve Ramazan ayının bitmesi ile Ayvalık Sarımsaklıdaki Gölbaşı restaurantta Hüseyin ve Hayal’le Türküler doruk noktasına çıktı. Günü denize girerek ve çevreyi gezerek geçiren tatilciler günün yorgunluğunu sessiz, sakin ve huzur dolu Gölbaşı Retaurantta Hüseyin ve Hayalin seslendirdiği anadolunun çeşitli yörelerinden ve özgün türküler eşliğinde içkilerini yudumlayarak çıkarıyorlar. Türkülerle duygu yoğunluğu yaşan konuklar, hareketli […]

GÖLBAŞI RESTAURANTDA HÜSEYİN VE HAYAL’LE TÜRKÜLER DEVAM EDİYOR

Bayram tatili ve Ramazan ayının bitmesi ile Ayvalık Sarımsaklıdaki Gölbaşı restaurantta Hüseyin ve Hayal’le Türküler doruk noktasına çıktı.

Günü denize girerek ve çevreyi gezerek geçiren tatilciler günün yorgunluğunu sessiz, sakin ve huzur dolu Gölbaşı Retaurantta Hüseyin ve Hayalin seslendirdiği anadolunun çeşitli yörelerinden ve özgün türküler eşliğinde içkilerini yudumlayarak çıkarıyorlar.

Türkülerle duygu yoğunluğu yaşan konuklar, hareketli türküler ve halaylarda ise kendilerini tutamayarak soluğu sahnede alıyorlar.

İşletmeci Ali Rıza Akgöl;”Ayvalık Sarımsaklı Gölbaşı restaurantta unutulmaz geceler yaşamak isteyen tüm körfez halkımız rezervasyon için bizi 0 266 324 30 01 ve 0 531 421 18 06 telefondan arayabilirler.

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.