" />
USD
3,6783
EURO
4,3447
ALTIN
151,1753

BAŞVURULAR BAŞLADI

Burhaniye Belediyesi tarafından geleneksel olarak her yaz düzenlenen Kültür ve Sanat festivali bu sene 28-29-30 Ağustos 2015 tarihlerinde yapılacak. Festival kapsamında yapılacak halı saha turnuvaları ve her sene geleneksel olarak yapılan toplu sünnet organizasyonu için kayıtlar başladı. Bu sene 26.sının düzenlendiği Burhaniye-Ören Turizm, Kültür ve Sanat Festivali Kayahan anısına yapılıyor. Birbirinden eğlenceli ve renkli aktivitelerin […]

BAŞVURULAR BAŞLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi tarafından geleneksel olarak her yaz düzenlenen Kültür ve Sanat festivali bu sene 28-29-30 Ağustos 2015 tarihlerinde yapılacak. Festival kapsamında yapılacak halı saha turnuvaları ve her sene geleneksel olarak yapılan toplu sünnet organizasyonu için kayıtlar başladı.

Bu sene 26.sının düzenlendiği Burhaniye-Ören Turizm, Kültür ve Sanat Festivali Kayahan anısına yapılıyor. Birbirinden eğlenceli ve renkli aktivitelerin yanı sıra 3 gün boyunca birbirinden ünlü isimler konser verecek. Festival organizasyonu içinde yer alan spor aktiviteleri ve toplu sünnet için kayıtlar başladı. Düzenlenecek olan halı saha futbol turnuvası için başvurular alınmaya başlanırken durumu olmayan aileler için ise sünnet olacak olan çocuklara yönelik toplu sünnet organizasyonu yapılacak. 29 Ağustos günü şölen ile sünnet kutlamalarının gerçekleştirileceğini belirten Belediye yetkilileri, sünnet olacak olan çocuklar için, Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne müracaat edilmesi gerektiğini bildirdiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.