" />
USD
3,6903
EURO
4,3432
ALTIN
151,4764

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA, MAL BİLDİRİMİNİ AÇIKLADI..

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, kendisi ve eşi Günseli Saka adına kayıtlı mal bildirimini sosyal medya aracılığı ile açıkladı. Başkan Saka, “Belediye Başkanlığı görevim boyunca ilke edindiğim şeffaf yönetim anlayışım gereği, şahsımın ve eşimin mal bildirimini her yıl açıklıyorum” dedi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, kendisi ve eşi Günseli Saka adına kayıtlı mal varlığını içeren […]

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA, MAL BİLDİRİMİNİ AÇIKLADI..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, kendisi ve eşi Günseli Saka adına kayıtlı mal bildirimini sosyal medya aracılığı ile açıkladı. Başkan Saka, “Belediye Başkanlığı görevim boyunca ilke edindiğim şeffaf yönetim anlayışım gereği, şahsımın ve eşimin mal bildirimini her yıl açıklıyorum” dedi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, kendisi ve eşi Günseli Saka adına kayıtlı mal varlığını içeren mal bildirimi İçişleri Bakanlığı’na sunuldu. Edremit Belediye Başkanlığı görevine başladığı 2014 yılında mal varlığını kamuoyuna açıklayan Başkan Saka, güncellenen 2015 yılına ait kendisi ve eşi adına kayıtlı mal bildirimini yine sosyal medya üzerinden vatandaşlar ile paylaştı. Başkan Saka, “Belediye Başkanlığı görevim boyunca ilke edindiğim şeffaf yönetim anlayışım gereği, şahsımın ve eşimin mal bildirimini her yıl açıklıyorum” dedi.

Başkan Kamil Saka ve eşi Günseli Saka’nın mal varlığı şöyle;

Akçay Turgut Reis Caddesi’nde değeri 92 bin lira olan 1/3 hisseli mesken, Akçay Soğukpınar Mevkii’nde değeri 80 bin lira olan 4/8 hisseli mesken, İzmir Soyak İnşaatta 200 bin lira değeri olan mesken, Edremit’te 40 bin lira değeri olan kargir ev, Güre Mahallesi Kaynarca Kooperatifi’nde 100 bin lira değeri olan kooperatif hissesi, Camivasat Mahallesi’nde 40 bin lira değerinde ½ hisseli arsa, Güre Mahallesi Kuvurmacılar’da 30 bin lira değerinde tamamı kendisine ait arsa,

97 bin lira değerinde 2008 model binek oto, 45 bin lira değerinde 2013 model binek oto, 92 bin lira değerinde 1988 model motoryat.

Bankalarda 5 bin dolar mevduat.

Mal bildiriminin borç ve alacak bölümünde ise çeşitli bankalara eşi Günseli Saka adına 118 bin lira, kendisi adına 24 bin 500 lira olmak üzere toplam 142 bin 500 lira borcu bulunduğu yer alırken alacağı bulunmadığı belirtildi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.