EDREMİT’TE YAĞLI BOYA VE ÇİNİ SERGİSİ..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EDREMİT’TE YAĞLI BOYA VE ÇİNİ SERGİSİ..

Nebahat Yağlı ve Nilgün Bayer’in el sanatları ve çini boyama sergisi Edremit belediye Başkan Vekili Ahmet Özkoca tarafından Ayşe Sıdıka Erke Etnografya Müzesi’nde açıldı.

El sanatları ve geleneksel çini tasarım ve boyama ile ilgili sergi, Edremit Ayşe Sıdıka Erke Etnografya müzesinde açıldı. Nurgün Bayer Geleneksel çini tasarım ve boyama ve Nebahat Yağlı’nın el sanatları sergisinin açılışı, Edremit Belediye Başkan Vekili Ahmet Özkoca, Belediye Meclis Üyesi Müberra uyar karaca ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti. Serginin açılış kurdelesini kesen, Belediye Başkan Vekili Ahmet Özkoca, Başkan Kamil Saka’nın yoğun programından dolayı katılamadığını ve selamlarını ilettiğini belirterek “Ne yaşta olursak olalım, yapılan tüm sanatsal çalışmalar, kültürel mirasımız olarak gelecek nesillere aktarılacaktır. Bu anlamda çalışmalarınızdan dolayı sizleri bir kez daha kutluyor ve başarılar diliyorum” dedi. Sergideki çalışmaları büyük bir dikkatle inceleyen, Edremit Belediye Başkan Vekili Ahmet Özkoca, yapılan elişi ve çini çalışmaları konusunda tek tek bilgi alarak, beğenisini ifade etti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.