GÜRE MAHALLESİ’NDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

GÜRE MAHALLESİ’NDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR..

Edremit Belediyesi tarafından ilçenin değişik noktalarında ki çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. Güre Mahallesi’nde bakım, onarım ve düzenlemelerin yanı sıra meydana gelen aksaklıklarda hemen gideriliyor.

 

Yaz mevsimi nedeniyle turizm sezonun en yoğun günlerini yaşayan Edremit ilçesinde belediye ekipleri de çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda aksaklık olan bölümlere hemen müdahale edilirken, bakım düzenlemelerde yerine getiriliyor. Güre Mahallesi kordon boyunda, cadde ve sokaklarda meydana gelen olumsuzluklar ekiplerin çalışması hemen ortadan kaldırılıyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçe genelinde çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, “Özellikle sahil mahallelerimizde herhangi bir sorun yaşanmaması için ekiplerimiz tarafından düzenleme bakım, onarım, temizlik ve diğer alanlardaki çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.