BURHANİYE’DE KAYMAKAM ÖNER GÖREVE BAŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BURHANİYE’DE KAYMAKAM ÖNER GÖREVE BAŞLADI

Burhaniye’de, Osman Yenidoğan’ın Balıkesir Büyükşehir Genel Sekreterliğine atanmasıyla boşalan kaymakamlık görevine Hüseyin Öner atandı. Tekirdağ’ın Saray ilçesinden gelen Kaymakam Öner için düzenlenen karşılama törenine Belediye Başkanı Necdet Uysal ve daire müdürleri katıldı.

Hükümet konağı önündeki karşılama töreni sırasında Başkan Necdet Uysal ve daire müdürleriyle ile teker teker tanışan Kaymakam Hüseyin Öner, karşılamaya katılanlara teşekkür etti. Daire müdürleriyle bir toplantı yapan Öner, Balıkesir ve Burhaniye’ye yabancı olmadığını söyledi. 15 yıl önce Marmara adasında kaymakamlık yaptığını anlatan Öner, kamu hizmetlerinin hızlandırılması için çalışacaklarını söyledi. Vatandaş memnuniyetine büyük önem verdiklerini anlatan Kaymakam Hüseyin Öner,” Ben yöreye yabancı değilim. 90’lı yıllardan bu yana gelip gittiğim bir yöre. İlçemizde tarım ve turizme önem vereceğiz. Turizmde ikinci konutları değerlendirmek için çalışma yapacağız. Tarım ve turizmi geliştirmek için çalışmalar yapacağız. Çalışmalarımızda sivil toplum örgütlerinin desteğini alacağız. Daha önce Marmara adası kaymakamlığı yaptığım için yöreye yabancı değilim. İnşallah, bu güzel ilçede iyi bir şekilde görev yaparız. Sıcak ve samimi karşılamanıza teşekkür ediyorum” dedi. Kaymakam Hüseyin Öner, Başkan Uysal ve daire müdürleriyle çay içti ve sohbet etti. Burhaniye de, Osman Yenidoğan’ın ayrılmasının ardından kaymakamlığa Mehmet Göze vekalet ediyordu. (İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.