" />
USD
3,6740
EURO
4,3285
ALTIN
151,3301

EDREMİT’TE DİLENCİ OPERASYONU

Edremit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri son zamanlarda ilçe merkezi başta olmak üzere çarşıda ve camilerin önünde vatandaşları rahatsız eden dilencilere yönelik operasyon düzenledi. Edremit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, rutin denetim çalışmaları yanında son zamanlarda sayıları oldukça artan ve vatandaşların dini inançlarını istismar eden dilencilere yönelik uygulamalarını sürdürüyor. Ekipler özellikle ilçe merkezde ki çarşı bölgesi ve […]

EDREMİT’TE DİLENCİ OPERASYONU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri son zamanlarda ilçe merkezi başta olmak üzere çarşıda ve camilerin önünde vatandaşları rahatsız eden dilencilere yönelik operasyon düzenledi.

Edremit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, rutin denetim çalışmaları yanında son zamanlarda sayıları oldukça artan ve vatandaşların dini inançlarını istismar eden dilencilere yönelik uygulamalarını sürdürüyor. Ekipler özellikle ilçe merkezde ki çarşı bölgesi ve cami önleri olmak üzere vatandaşların yoğun olarak kullandığı noktalarda dilencilik yapan kadın ve çocukların oluşturduğu dilencileri toplayarak, Zabıta Müdürlüğü’nde kimlik tespiti ve gerekli işlemleri gerçekleştirdi. Özellikle yaz mevsiminin yoğun olarak yaşandığı bu günlerde kalabalığın artmasını fırsat bilerek vatandaşların dini duyguların sömürerek, çıkar sağlayan dilencilere yönelik çalışmaların devam ettiğini söyleyen Zabıta ekipleri tarafından komşu il ve ilçelerden geldiği tespit edilenler geri götürülürken, kimliği bulunmayanların da emniyet ekiplerine teslim edildiğini ifade edildi. Dilencilere yönelik operasyonların devam edeceğini belirten Edremit Belediyesi zabıta ekipleri, vatandaşların duygularını istismar ederek dilenciliği bir meslek haline getirmiş kişi ve kişiler ile ilgili olarak belediyenin 0266 372 39 64 numaralı hattını ve 153 Alo Zabıta hattının aranarak şikayette bulunulmasını istediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.