HAVUTÇA ŞEHİT POLİSLER İÇİN SERT KONUŞTU!

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

HAVUTÇA ŞEHİT POLİSLER İÇİN SERT KONUŞTU!

CHP Balık Esir Milletvekili Namık HAVUTÇA, Suruç’ta 31 gencin öldüğü katliamın ardından dün Ceylanpınar’da iki polis memurun kaldıkları evde başlarından vurulmuş halde şehit edilmesini lanetledi.

PKK tarından üstlenilen saldırıyı lanetleyen Havutça, şehit polislerinin ailelerine de baş sağlığı diledi.

Ceylanpınar’da görevli polis memurları Feyyaz Yumuşak (24) ile Okan Acar (25), birlikte kaldıkları evde başlarından kurşunlanmış şekilde infaz edilmesiyle, Suruç’ta 31 gencin bombalanarak katledilmesi terörizmden başka bir şey değildir diyen Havutça; ’’artık bu yaşanılan katliamlara ne toplumun nede bizlerin tahammülü kalmamıştır. AKP’yi, Ortadoğu’da ve ülkemizde oynadığı tehlikeli oyundan vazgeçmeye çağırıyorum. AKP’nin içinde duyarlı siyasetçilerin olduğunu biliyorum. Umarım inisiyatifi ellerine alırlarda ülkemizin ve Ortadoğu’nun istikrarı için ortak akılla hareket ederiz’’ dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.