" />
USD
3,6774
EURO
4,3316
ALTIN
151,4636

PERFORMANS YÖNETİM SİSTEMİ SEMİNERİ KAPANIŞ TÖRENİ

20-24 Temmuz 2015 tarihleri arasında Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Bakanlığı tarafından düzenlenen 81 il genelinden gelen şube müdürleri ve eğitim yöneticilerine yönelik “Performans Yönetim Sistemi Semineri” Ayvalık Cunda Uygulama Oteli Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Seminer, seminer katılımcıları adına Melek Kılıç’ın teşekkür konuşmasının ardından Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Kalite ve Performans Geliştirme Daire Başkanlığını […]

PERFORMANS YÖNETİM SİSTEMİ SEMİNERİ KAPANIŞ TÖRENİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

20-24 Temmuz 2015 tarihleri arasında Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Bakanlığı tarafından düzenlenen 81 il genelinden gelen şube müdürleri ve eğitim yöneticilerine yönelik “Performans Yönetim Sistemi Semineri” Ayvalık Cunda Uygulama Oteli Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Seminer, seminer katılımcıları adına Melek Kılıç’ın teşekkür konuşmasının ardından Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Kalite ve Performans Geliştirme Daire Başkanlığını temsilen Nadir YILDIRIM’ın açılış konuşmaları ile başladı.

Seminere, Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Kalite Ve Performans Geliştirme Daire Başkanlığı Seminer Eğitim Yönetici Ülkü Kayaharman, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Balıkesir İl Milli Eğitim Şube Müdürü Rabiye Kahraman, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Haydar Güler, Seminer Öğretim Görevlileri İle Cunda Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Ve Seminer Merkez Müdürü Sadettin Sargit Katıldı.

PERFORMANS ÖLÇME VE DEĞERLENDİRMENİN ÖNEMİNİN BİLİNCİNİN OLUŞMASINI SAĞLAMALISINIZ

Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Kalite ve Performans Geliştirme Daire Başkanlığını Temsilen Nadir YILDIRIM’ ın performans yönetim sistemine yönelik genel bilgilendirme konuşmalarında “ Hizmet içi eğitimlerde biz elimizden geldiği kadar bilgi vermeye çalıştık. Yararlı olduğumuzu düşünüyoruz. Almış olduğunuz bu bilgileri ilinizdeki arkadaşlarınıza aktarmanızı ve performans ölçme ve değerlendirmenin öneminin bilincinin oluşmasında katkı sağlamanızı istiyoruz. Çok teşekkür ediyor başarılar diliyorum.” sözlerine yer verdi.

ÖĞRENCİLERİMİZİ GELECEĞE EN GÜZEL ŞEKİLDE HAZIRLAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ konuşmalarında, “ Öncelikle kurum olarak sizleri burada ağırlamaktan mutlu olduğumuzu belirmek istiyorum. Ayrıca Ayvalık’ta böyle bir kuruma sahip olmaktan da dolayı da mutluyuz. Bu tesis Milli Eğitim Bakanlığının bir kazanımıdır. Her geçen yıl kendimizi iyileştiriyoruz. Hedefimiz bu otelin Türkiye’nin en güzel oteli olmasıdır. Öğrencilerimizi, geleceğe en güzel şekilde hazırlamak için çalışıyoruz.

Bizler bir milyona yakın kalabalık bir örgütüz. Bu anlamda özel sektörden farklıyız. Onun için performans değerlendirme ölçütlerinin daha bilimsel olması gerekiyor. Daha iyi bir performans sistemime ulaşacağımıza inanıyorum. İnsanın kendini görmesi, aynası olması hem ast üst olarak hem de kurumun kendi genel durumunu anlaması açısından bu performansın çok önemli olduğunu ifade etmek istiyorum. Çalışanın çalışmayanın, başarılı olanın başarılı olmayanın ayırt edilmesi lazım. Çok teşekkür ediyor, herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.” sözlerine yer verdi.

20-24 Temmuz 2015 tarihleri arasında Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Bakanlığı tarafından düzenlenen “Performans Yönetim Sistemi Semineri” ne katılan kursiyerlere sertifikalarının verilmesinin ardından tören sona erdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.