EDREMİT’TE PARKLARDAKİ BANKLAR YENİLENİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT’TE PARKLARDAKİ BANKLAR YENİLENİYOR

Edremit Belediyesi’ne bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Parklar ve sahil yürüyüş yollarına vatandaşların rahatça oturup dinlenebilmeleri için yeni banklar yerleştiriliyor.

Edremit ilçesinde değişik yerlerde bulunan parklar, belediye ekipleri tarafından yeniden elden geçiriliyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilk olarak parklarda ki banklar yenileri ile değiştiriliyor. Ayrıca ihtiyaç duyulan parklara da yenileri ekleniyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışmaları ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Kamil Saka, parkların kentlerin nefes alma noktası olduğunu ifade ederek, “Yaz mevsimi nedeniyle en yoğun günleri yaşadığımız bu günlerde vatandaşlarımızın ve tatil için ilçemize gelen konukların rahat ve huzurlu bir kentte yaşamaları için çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda ilçemiz genelinde bulunan parkların düzenli ve bakımlı tutulmasının yanı sıra yeni banklar yerleştiriliyor. Parklarda ki çocuk oyun grupları ve spor aletlerinin de gerekli bakımlarının yapılarak eksik olan yerlere yenileri ilave edilecek.” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.