" />
USD
3,6886
EURO
4,3433
ALTIN
151,3568

AYAKLI KIR BAHÇESİ YILLARDAN SONRA TEKRAR HİZMETTE

Burhaniye’nin vitrin mahallelerinden biri olan Ören Mahallesinde, Balıkesir’in sayılı Mesire alanlarının içinde yer alan Ayaklı Mesire Alanı Burhaniye Belediyesi tarafından yeniden hizmete sunuldu. Balıkesir genelinde nefes alınacak sayılı yerlerinden ve doğal güzelliği ile yılların aranan mesire alanlarından biri olan Ayaklı Kır Bahçesi Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal tarafından yeniden düzenlenerek Belediye bünyesinde hizmete girdi. Yıllardır […]

AYAKLI KIR BAHÇESİ YILLARDAN SONRA TEKRAR HİZMETTE
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’nin vitrin mahallelerinden biri olan Ören Mahallesinde, Balıkesir’in sayılı Mesire alanlarının içinde yer alan Ayaklı Mesire Alanı Burhaniye Belediyesi tarafından yeniden hizmete sunuldu.

Balıkesir genelinde nefes alınacak sayılı yerlerinden ve doğal güzelliği ile yılların aranan mesire alanlarından biri olan Ayaklı Kır Bahçesi Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal tarafından yeniden düzenlenerek Belediye bünyesinde hizmete girdi. Yıllardır bakımsız ve kullanılmayan mesire alanı Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın girişimleri sonucu yeniden modern düzenlemesi ile keyifli bir mesire alanı haline getirildi. Belediye bünyesinde işletilen Ayaklı Kır Bahçesi’nde doğal yeşillikler arasında mangal keyfi yapılırken sabahları da eşsiz doğa güzelliği arasında kahvaltı yapılabiliyor. Burhaniye’ye özgü ve eski köy yaşantılarını anımsatan tatların sunulduğu Ayaklı Kır Bahçesi’nde, mangal hizmetiyle de aile buluşmalarının vazgeçilmez toplantılarından olan piknik organizasyonları nezih bir ortamda yapılabiliyor. Her sabah saat 8.00’da açılan ve kahvaltı sunumuyla hizmete başlayan Ayaklı Kır Bahçesi’ne ayrıca piknik organizasyonları, toplantılar vs. organizasyonlar içinde gidilebilir. Yıllardır atıl durumda bulunan Ayaklı Kır Bahçesi’nin hizmete girmesiyle halk memnuniyetini dile getirirken Burhaniye’nin bu tür alanlara ihtiyacının olduğu bir kez daha vurgulandı, bu anlamda da Bahçe’yi ziyaret eden müşteriler Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’a teşekkürlerini sundular.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.