EDREMİT’TE ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT’TE ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR

Edremit Belediyesi tarafından Gazicelal Mahallesi’nde ki  cadde ve sokaklarda,  yeniden düzenleme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Edremit Belediyesi tarafından Gazicelal Mahallesi’nde başlatılan cadde ve sokakların yeniden düzenlenmesi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Adliye Sarayı çevresinden başlayarak Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, 75. Yıl Ortaokulu çevresinde ki cadde ve sokaklar kilitli beton parke taşları ile kaplanarak yepyeni bir görünüme kavuşturuluyor. Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yeniden düzenleme çalışmaları kapsamında 10 sokak ve 3 caddeyi kapsayan çalışmalarda parke taş döşemesi, kaldırım, yağmur suyu giderleri ve yeşillendirmeleri yapılıyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçenin değişik noktalarında asfaltlama ve parke taş döşeme çalışmalarının devam ettiğini belirterek,  “Ekiplerimiz tarafından ilçe merkezi, Güre ve Zeytinli mahallelerinde  asfaltlama çalışmalarımızın yanında Gazicelal Mahallesi’nde de parke taş döşeme çalışmaları aksatılmadan sürdürülüyor. Belirlenen programa göre sırasıyla gerek asfaltlama gerekse parke taş döşeme çalışmalarına devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.