BAŞKAN KAFAOĞLU MİLLİ BİSİKLETÇİLERE YEMEK VERDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAŞKAN KAFAOĞLU MİLLİ BİSİKLETÇİLERE YEMEK VERDİ

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Balıkesir’de kamp yapan Bisiklet Milli Takımına Otel Basri’de yemek verdi. Programda Altıeylül Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Eray, Zeki Çabuk, Üzeyir Çakır, Altıeylül Belediyespor Kulübü Başkanı Fikrettin Kocaman, Park ve Bahçeler Müdürü Osman Zeki Şahin de katıldı.

Başkan Zekai Kafaoğlu “Milli sporcuların başarılı olmasını ve madalyalarla dönmesini önemsiyoruz. Sporun her çeşidine ve her branşına destek oluyoruz. Sporun ve sporcusunun yanındayız. Bisiklet sporu herkese lazım. Bisiklet hem trafik hem de insan sağlığı açısından gerekli. Mümkün olsa zaman zaman makamlarımıza da bisikletle gidebilsek. Şehrin planları yapılırken bisiklet yolları düşünülmemiş. Avrupa ülkelerinde insanların ulaşımı için bisiklet yolları yapılmış. Balıkesir’de bisiklet kullanılabilir” dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan da Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu sporun her çeşidine destek olduğunu ifade ederek, müdürlük olarak spor ile ilgili her türlü desteği belediyeden aldıklarını vurguladı.

Müdür Aslan “Sizleri misafir etmesi çok anlamlı. Başkanımızın destekleri büyüyerek devam edecektir. Kendisini bisiklet sporu yapmaya davet ediyorum. Bisiklet yollarının mutlaka kazandırmamız gerekiyor” diye konuştu.

Yemekte Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu adına Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na Bisiklet Milli Takımı Antrenörü Suat Torgay plaket takdim etti. Başkan Kafaoğlu da Müftüoğlu’na verilmek üzere Altıeylül Belediyesi’nin rozetini verdi. Ayrıca Federasyon Başkanı Müftüoğlu Başkan Kafaoğlu’nu telefon ile arayarak yaptığı jestten dolayı teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.