EDREMİT’Lİ MUHTARLARDAN KAYMAKAM ERGUVAN’A VEDA..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EDREMİT’Lİ MUHTARLARDAN KAYMAKAM ERGUVAN’A VEDA..

 Edremit Mahalle muhtarları tarafından Edremit’ten Bursa Vali Yardımcılığı’na tayin olan Kaymakam Abdulhamit Erguvan’a veda yemeği düzenlendi. Narlı Mahallesi’nde düzenlenen veda yemeğine Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da katıldı.

Edremit Mahalle muhtarları Bursa Vali Yardımcılığı’na atanan Kaymakam Abdulhamit Eruvan için Narlı Mahallesi’nde veda yemeği verdi. Narlı Mahallesi Muhtarı Ali Çatan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen veda yemeğine Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ve daha önce köy statüsünde olan mahalle muhtarları katıldı. Muhtarlar tarafından Kaymakam Erguvan’a hizmetleri anısına teşekkür plaketi verildi. Ev sahibi Narlı Mahallesi Muhtarı Ali Çatan, “Sayın Kaymakamımızın ilçemize yaptığı hizmetlerinden ve biz muhtarlara karşı göstermiş olduğu hassasiyetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyoruz” dedi. Edremit Kaymakamı Abdulhamit Erguvan muhtarlara teşekkür ederek, “Edremit’te siz muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile güzel anılarımız oldu. Görevde bulunduğum süre içerisinde belediyemiz ve muhtarlarımız ile uyum içerisinde vatandaşlarımızın sorunlarını çözüp yeni hizmetler yapabilmek için birlikte çalıştık. Hepinize teşekkür ediyor ediyorum, hakkınızı helal edin” dedi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da Kaymakam Erguvan’a ilçede ki görevi boyunca yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür etti, “Belediye olarak ilçemizin mülki amiri olan sayın kaymakamımız ile uyum içerisinde çalıştığımıza inanıyorum. İlçemize hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.