AYVALIK BELEDİYESİ KÖPEK BARINAĞINA TAM NOT.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIK BELEDİYESİ KÖPEK BARINAĞINA TAM NOT.

Veterinerlik fakültesinde okurken 27 yaşında hayata veda eden ve ailesinin yaptırdığı hayvan tedavi merkezine adı verilen Ogan Cemal Can’ın kuzeni TV 2’de Trend Topic adlı programın sunucusu Best Model of Turkey birinci güzeli manken Burcu Kutluk, Ayvalık Belediyesi Köpek barınağını çok beğendiğini bildirdi.

Ayvalık Belediyesi Köpek Bakım Çiftliğini ve kuzeni Ogan Cemal Can adına yapılan Ayvalık Hayvan Tedavi Merkezini ziyaret eden Kutluk, burada köpeklere iyi bakıldığını ve hepsinin psikolojisinin düzgün olduğunu söyledi.

TV 2’de Trend Topic adlı programın sunucusu Best Model of Turkey birinci güzeli Burcu Kutluk, Ayvalık Belediyesi Köpek Bakım Çiftliğini ve kuzeni Ogan Cemal Can adına yapılan Ayvalık Hayvan Tedavi Merkezini ziyaret etti.

Ayvalık Belediyesi Köpek Bakım Çiftliğini ve kuzeni Ogan Cemal Can adına yapılan Ayvalık Hayvan Tedavi Merkezini ziyaret eden Burcu Kutluk, yaptığı açıklamada “Böyle bir tesisin Ayvalık’a kazandırılmasına vesile oldu Ayvalık Belediyesi ve buraya destek olan 200’ün üstündeki destekçinin katkısıyla beraber. Ben burasını ilk kez ziyaret ettim. Burada hepimizin insan olarak öncelikle görevi bütün doğaya ve hayvanlara sahip çıkmak, saygı göstermek ve burada barınaktaki hayvanları ziyaret ettim. Hepsi gerçekten saplıklı ve en önemlisi ruh halleri iyi görünüyor. Ama tabi ki, desteğe ve sevgiye ihtiyaçları var. Bu nedenle ben de ne yapabilirim onu görmek adına ziyarette bulundum” diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.