" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT BELEDİYESİ’NDE MÜDÜRLER TOPLANTISI..

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Belediye Başkan Yardımcıları ve Daire Müdürleri ile her ay değerlendirme toplantısında bir araya geliyor. Daire müdürlerini tek tek dinleyen, yapılan çalışmalar ve planlanan projeler ile ilgili karşılıklı değerlendirmede bulunan Başkan Saka, “Edremit’imizi daha modern, daha çağdaş ve daha yaşanabilir güzel bir kent haline getirebilmek için çalışıyoruz” dedi. Edremit Belediyesi’nde her […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDE MÜDÜRLER TOPLANTISI..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Belediye Başkan Yardımcıları ve Daire Müdürleri ile her ay değerlendirme toplantısında bir araya geliyor. Daire müdürlerini tek tek dinleyen, yapılan çalışmalar ve planlanan projeler ile ilgili karşılıklı değerlendirmede bulunan Başkan Saka, “Edremit’imizi daha modern, daha çağdaş ve daha yaşanabilir güzel bir kent haline getirebilmek için çalışıyoruz” dedi.

Edremit Belediyesi’nde her ay daire müdürleri ile gerçekleştirilen değerlendirme toplantısı Belediye Başkanı Kamil Saka başkanlığında gerçekleştirildi. Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş, İlhan Yazar ve daire müdürlerinin katıldığı toplantıda yürütülen çalışmalar ile ilgili değerlendirmeler, yoğun geçen yaz sezonu nedeniyle oluşan aksaklıkların tespiti yapılarak çözüm yolları konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Önümüzdeki günlerde hayata geçirilmesi planlanan projelerle ilgili olarak da daire müdürlerinin görüşlerini alan Başkan Saka, “Yaz mevsimi nedeniyle nüfus olarak en yoğun günleri yaşadığımız ilçemizde hizmetleri aksatmadan yerine getiriyoruz. Yoğunluğun had safhaya ulaşacağı Ağustos ayında tüm müdürlüklerimiz olarak gerekli hazırlıklarımızı yapıyoruz” dedi. Başkan Saka, yaşanabilecek aksaklıklarında kısa süre içerisinde tespit edilip giderilmesi için daire müdürlerine talimat verdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.