KURUMUŞ VE TEHLİKE SAÇAN OTLAR BİÇİLİYOR.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KURUMUŞ VE TEHLİKE SAÇAN OTLAR BİÇİLİYOR.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile kurulan Çevre Temizlik Timi kentin dört bir yanında değişik alanlarda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Ayvalık’ta olası yangınlara sebebiyet vermemek için kentin değişik noktalarında büyümüş ve kurumuş otlar, Ayvalık Belediyesi ekiplerince biçiliyor.

Ayvalık Belediyesi Çevre Temizlik Timi, Vergi Dairesi civarı, Cunda 15 Eylül site yanı, Altınova Tariş bölgesi, Armutçuk, Atatürk Koruluğu Mesire yeri gibi bölgelerde büyümüş ve kurumuş otları biçerek olası bir yangın riskini ortadan kaldırıyor.

Ayvalık Belediyesi Çevre Temizlik Timi hafta içi, hafta sonu demeden kentin estetiği için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.