" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

 “MAARİF MÜFETTİŞLERİMİZLE DAHA GÜÇLÜ EĞİTİM” SEMİNERİ SONA ERDİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanlığımız ve Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa hazırlayarak Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Teknik Destek Programı’na sunduğu ve değerlendirme sonucunda başarılı olarak hibe desteği almaya hak kazanan “Maarif Müfettişlerimizle Daha Güçlü Eğitim” projesinin eğitimleri Maarif Müfettişleri Başkanlığına bağlı 40 müfettiş, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü idari amirleri, Altıeylül İlçe Milli […]

 “MAARİF MÜFETTİŞLERİMİZLE DAHA GÜÇLÜ EĞİTİM” SEMİNERİ SONA ERDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanlığımız ve Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa hazırlayarak Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Teknik Destek Programı’na sunduğu ve değerlendirme sonucunda başarılı olarak hibe desteği almaya hak kazanan “Maarif Müfettişlerimizle Daha Güçlü Eğitim” projesinin eğitimleri Maarif Müfettişleri Başkanlığına bağlı 40 müfettiş, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü idari amirleri, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katılımı ve  Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan EROĞLU’nun sunumuyla Yeni Öğretmenevi’nde 31 Temmuz 2015 Cuma günü sona erdi.

 

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YUSUF CENGİZ PROF. DR. ERHAN EROĞLU’NA TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM ETTİ

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, “Maarif Müfettişlerimizle Daha Güçlü Eğitim” projesinin eğitimlerine değerli sunumuyla katkı sağlayan Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Eroğlu’na teşekkür paketi takdim etti.

 

MAARİF MÜFETTİŞLERİMİZLE BİRLİKTE EĞİTİM VE ÖĞRETİMİ DAHA İYİ NOKTALARA TAŞIMAYI HEDEFLİYORUZ

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, konuşmalarında “GMKA’nın teknik desteği ile “Maarif Müfettişlerimizle Daha Güçlü Eğitim” projesi kapsamında çok değerli hocamız Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Eroğlu’ na burada misafir ettik. Kendilerine özellikle iletişim noktasında bilgilendirmelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da bu çalışmalara devam edeceğiz. Biz, üniversitelerle işbirliğine çok önem veriyoruz. Zaman zaman Balıkesir Üniversitesiyle de programlar yapıyoruz. Ancak diğer üniversitelerimizin üst düzey hocalarının da bilgi birikimlerini sizinle paylaşmak istedik. Maarif müfettişlerimiz eğitimde bizim en önemli paydaşlarımızdandır. Maarif Müfettişlerimizle birlikte eğitim ve öğretimi daha iyi noktalara taşımayı hedefliyoruz. Biz işin uygulama kısmındayız. Onun için hepimizin bu bilgilere ihtiyacı var. Sizlerin kuram boyutunda bu destekleriyle inşallah çok daha güzel noktalara geleceğiz. Değerli hocamız Prof. Dr. Erhan Eroğlu’na, Maarif Müfettişlerimize ve diğer katılımcılarımıza teşekkür ediyorum.” sözlerine yer verdi.

“Maarif Müfettişlerimizle Daha Güçlü Eğitim” projesinin eğitimlerinde yer alan katılımcılarımıza sertifikaları İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Aytekin Yılmaz ve Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Eroğlu tarafından takdim edildi.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından sertifika töreni sona erdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.