ALTINOLUK MAHALLESİ’NE YENİ PARK YAPILACAK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ALTINOLUK MAHALLESİ’NE YENİ PARK YAPILACAK

Edremit Belediyesi tarafından Altınoluk Mahallesi’nde hazırlanan Kuyudere yeşil alan düzenlemesi kısa süre içerisinde hayata geçirilecek. Yeşil alanları, seyir terası, yürüyüş yolu, spor ve oyun alanları ile Altınoluk merkezinde yeni bir nefes alma merkezi yaratılacak.

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Altınoluk Mahallesi’nde bulunan eski köy merkezi olarak bilinen Kuyudere mevkiinde yeni bir park ve meydan düzenlemesi yapılacak. Kuyudere kentsel tasarım projesine göre 2 bin metre kare alan üzerine yeşil alan, yürüyüş yolu, standart ölçülerde basketbol sahası, seyir terası, spor ve oyun alanları ile Altınoluk merkezinde yeni bir park ve yeşil alan kısa süre içerisinde hayata geçirilip vatandaşların hizmetine sunulacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, kentlerin parklar ve yeşil alanları ile nefes aldığını belirterek , “Altınoluk Mahallemizin köy merkezinde hazırladığımız Kuyudere çevre düzenleme projesi ile vatandaşlarımıza çok amaçlı faydalanabilecekleri bir park ve yeşil alan sunacağız. İçerisinde seyir terasından, yürüyüş yolu, çocuk oyun ve spor alanlarının yer aldığı Kuyudere projesini yaz sonunda ki yoğunluğun sona ermesinin ardından sonbahar çalışma programı içerisinde hayata geçireceğiz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.