" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

AYVALIK BELEDİYESİ’NDEN SICAK ASFALTTA 3. ETAP.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile başlatılan sıcak asfalt yol yapımında 3. etaba bu gün Kırlangıç kavşağından başlandı. Ayvalık merkezden Cunda Adası istikametine doğru başlatılan 3. etap çalışmalarında ekipler Kırlangıç kavşağından başlayarak İsmet İnönü Kültür Merkezi, Yunus Emre Parkı önünden Gönül Yolu başına kadar olan bölümü sıcak asfalt ile kaplayacak. Yol yapım çalışmaları aynı […]

AYVALIK BELEDİYESİ’NDEN SICAK ASFALTTA 3. ETAP.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile başlatılan sıcak asfalt yol yapımında 3. etaba bu gün Kırlangıç kavşağından başlandı.

Ayvalık merkezden Cunda Adası istikametine doğru başlatılan 3. etap çalışmalarında ekipler Kırlangıç kavşağından başlayarak İsmet İnönü Kültür Merkezi, Yunus Emre Parkı önünden Gönül Yolu başına kadar olan bölümü sıcak asfalt ile kaplayacak.

Yol yapım çalışmaları aynı istikamette devam ettirilerek Türkiye’nin ilk boğaz köprüsünden itibaren Cunda Adası yönüne doğru ilerleyerek eski ve yeni yol olmak üzere toplamda 13.5 kilometrelik 3. etap da Sıcak asfalt ile kaplanarak tamamlanacak.

Bu güne kadar ilk iki etap da Laka- Ayvalık Lisesi arası ve Hitit mağazası ile yeni şehirlerarası otobüs terminali arasındaki yolun tamamen Ayvalık Belediyesi’nin kendi imkanlarıyla sıcak asfaltla kaplandığını vurgulayan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, “Şimdi de çalışmalarımızın üçüncü bölümü olan Cunda Adası yolunda ekiplerimiz sıcak asfalt sermeye başladılar. Çalışmalarımızı halkımızı mağdur etmeden olanca hızıyla sürdürüyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.