EDREMİT’TE ŞEHİRİÇİ AYDINLATMALARA BAKIM..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT’TE ŞEHİRİÇİ AYDINLATMALARA BAKIM..

Yaz mevsimi nedeniyle en yoğun günlerini yaşayan Edremit ilçesinde şehir içinde bulunan aydınlatma sistemleri Edremit Belediyesi ekipleri tarafından bakım onarımdan geçiriliyor.

Edremit Belediyesi tarafından ilçe genelinde bulunan aydınlatma sistemlerinin gerekli bakım ve onarımları yapılıyor. Muhtemel trafik sorunlarının ortadan kalkması için şehir içi aydınlatmaların değişerek, arızalı olan aydınlatmalara müdahale edildiği ekipler tarafından belirtildi. Turizm sezonu nedeniyle araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu ana arterler başta olmak üzere ilçe genelinde ki şehir içi aydınlatma sorunları ortadan kaldırılıyor. Çalışmaların hızla devam ettiğini ifade eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Modern ve çağdaş kent imajını simgeleyen aydınlatmalarımızın, arızalı veya noksan olanlarına gerekli bakımı yapıyoruz. Yaz sezonuyla birlikte yoğun olan, şehir içi trafiğinde kazaların yaşanmaması için, ekiplerimiz tarafından gerekli çalışmalar yerine getiriliyor. Vatandaşların ve tatilcilerin aydınlatma olmayan yollarda, kendini güvensiz hissetmemesi için bu konuda hassas davranıyoruz. Vatandaşımızın güvenliğini sağlamak için çalışmalarımız bu doğrultuda devam edecek. Yapılan bu çalışmalar ile Edremit aydınlık görüntüsüyle vatandaşlarına hizmet etmeyi sürdürecek” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.