AYVALIK’TA SEMİNER VE ÇALIŞTAY AYNI ANDA BAŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

AYVALIK’TA SEMİNER VE ÇALIŞTAY AYNI ANDA BAŞLADI

Ayvalık’ta; 03-07 Ağustos tarihleri arasında Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından düzenlenen İstatistik Semineri ve Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Psikososyal Müdahale Hizmetleri Çalıştayı ortak düzenlenen açılış töreniyle başladı.

Seminer ve Çalıştay; Cunda Uygulama Oteli konferans salonunda, Strateji Geliştirme Başkanlığı İstatistik ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanı Ahmet Er,  Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Rehberlik Hizmetleri Daire Başkanı Veysel Öztürk  ve  İl Milli Eğitim MüdürüYusuf Cengiz’in açılış konuşmaları ile başladı.

Bilgi işlem Dairesi başkanlığı Yönetim Bilgi Sistemleri Daire Başkanı Ahmet Sarı, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Ertan Göv, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Seminer Eğitim Yöneticisi Cem Ali Gizir,  Strateji Geliştirme Başkanlığı Eğitim Yöneticisi Hulisi Yamuk, Strateji Geliştirme Başkanlığı Eğitim Yöneticisi Yardımcısı  Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Seminer Öğretim Görevlileri ile Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Seminer Merkez Müdürü Sadettin Sagit’in de katıldığı tören; Cunda Uygulama Oteli Sorumlusu Abdülaziz Yük’ün Ayvalık ve Uygulama otelini tanıtan konuşması ile sona erdi.  (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.