MUHASEBECİLER KAHVALTIDA BULUŞTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

MUHASEBECİLER KAHVALTIDA BULUŞTU

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler (SMMM) odası üyeleri Edremit’te kahvaltılı toplantıda meslekteki son gelişmeleri karşılaşılan sorunları ve çözüm önerilerini değerlendirdi.

Ev sahipliğini Balıkesir SMMM odası Edremit temsilcisi Hüseyin Yılmaz’ın yaptığı toplantıya Balıkesir SMMM Odası Başkanı Metin Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri ile Edremit, Havran ve Burhaniye’den oda üyesi Muhasebeci ve Mali Müşavirler katıldı.

Balıkesir SMMM Odası Başkanı Metin Yalçın, Meslek örgütü olarak 25 yılını doldurduklarını, bu münasebetle ve meslektaşlarımız ile görüş alış verişinde bulunmak üzere bu toplantıları organize ettiklerini belirtti.Ekim ayında Balıkesir SMMM odası kongresinin yapılacağını ve kongreye TÜRMOB Başkanı Nail Sanlı’nın da katılacağını söyleyen Yalçın; “Meslektaşlarımızı bu konuda da bilgilendirmek, Ekonominin geliştiği süreçte meslek mensuplarının çıkarlarını ve kamu çıkarlarının nasıl korunacağı, Mükelleflerle ilişkilerde bu yıl pilot uygulanan ve 2016 yılında genel uygulamaya girecek olan Elektronik sözleşme uygulaması hakkında bilgilendirme ve mesleğin genel sorunları ve çözüm yollarına ilişkin görüş alışverişinde bulunmak için toplandıklarını, bu toplantıları il düzeyinde sürdüreceklerini” söyledi.

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.