" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

TUZCUMURAT VE DARSOFA’DA İNCELEMELRDE BULUNDU..

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, sahaya inerek yürütülen çalışmaları yerinde takip ediyor. Tuzcumurat ve Darsofa Mahalleleri’nde incelemede bulunan Başkan Saka, “Yıllardır çözülemeyen sorunları çözüyoruz. Sorunları bir bir giderip güzel Edremit’imizi çağdaş ve modern bir kent haline getirmek için mücadele ediyoruz” dedi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçe genelinde yürütülen çalışmaları ve önümüzde ki günlerde hayata […]

TUZCUMURAT VE DARSOFA’DA İNCELEMELRDE BULUNDU..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, sahaya inerek yürütülen çalışmaları yerinde takip ediyor. Tuzcumurat ve Darsofa Mahalleleri’nde incelemede bulunan Başkan Saka, “Yıllardır çözülemeyen sorunları çözüyoruz. Sorunları bir bir giderip güzel Edremit’imizi çağdaş ve modern bir kent haline getirmek için mücadele ediyoruz” dedi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçe genelinde yürütülen çalışmaları ve önümüzde ki günlerde hayata geçirilmesi planlanan projelerle ilgili sahaya inerek yerinde incelemelerde bulunuyor. Yaşanan sorun ve aksaklıkları fırsat buldukça yerinde görmeye çalışan Başkan Saka, mahalle muhtarlarından da bilgi alıyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, önceki gün  muhtarları da yanına alarak Tuzcumurat Mahallesi ve Darsofa Mahallesi’nde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Tuzcumurat Mahallesi’nde çevre yolu mevkiinde Ağılı Dere’de DSİ tarafından yürütülen ve Belediyenin de destek verdiği ıslah çalışmalarını inceleyen Başkan Saka, ardından Darsofa Mahallesi’nde Diş Hastanesi yanında bakım ve onarımı devam eden çay bahçesinde ki ekiplerin çalışmasını denetledi. Yine Darsofa Mahallesi 318. Sokak’ta ve mahalle aralarında incelemelerde bulunan Başkan Saka;  “Kışın yağmurlu havaların, yazın tozlu yolların vatandaşlarımız için sorun olmaktan çıkması için mücadele ediyoruz. Tuzcumurat Mahallesi’nde ki Ağılı Dere’de DSİ tarafından yürütülen çalışmaların tamamlanması ile sel ve taşkın tehlikesi ortadan kalkmış olacak. Bunun yanında Darsofa Mahallemizde ki çay bahçesinin tadilatının bitirilerek hizmete açılması ile mahalle halkımız sosyal alana kavuşmuş olacak. Bütün bunların yanında muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda bu mahallelerimize gerekli hizmetleri yerine getireceğiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.