BAŞKAN SAKA, MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAŞKAN SAKA, MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ..

Edremit Belediyesi’nde Başkan Kamil Saka’nın göreve gelmesinden sonra başlatılan muhtarlar ile aylık bilgilendirme toplantısının Ağustos ayı toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. Muhtarların sıkıntılarını anlattığı toplantıda okulların açılması ile birlikte taşımalı sistemde yaşanabilecek sorunlar değerlendirildi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, muhtarlar ile ilgili bilgilendirme toplantısında bir araya geldi. Belediye Meclis Salonu’nda Belediye Başkanı Kamil Saka başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş, İlhan Yazar, Edremit Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Dut, muhtarlar ve belediyede ki daire müdürleri katıldı. Muhtarların mahalleleri ile ilgili sorun, istek ve şikayetlerini aktardıkları toplantıda okulların açılması ile birlikte taşımalı sistem ile ilgili yaşanabilecek sorunlar konusu değerlendirildi. Başkan Kamil Saka’nın daveti ile Edremit Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Dut ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muharrem Yenigün’de toplantıya katılarak muhtarlarıı bilgilendirdi. Çalışmalar ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Kamil Saka, parke taş döşeme ve asfaltlama çalışmalarının devam ettiğini belirterek bunların yanında asfalt yama işinin de başladığını en çok yoğunluk yaşanan yerlerden başlanarak diğer mahallelere kadar devam edeceğini söyledi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.