" />
USD
3,6781
EURO
4,3325
ALTIN
151,5657

DÜZCE VALİ YARDIMCISI HASAN BAĞCI’DAN BAŞKAN SAKA’YA ZİYARET

1997-2002 yılları arasında Edremit Kaymakamlığı görevinde bulunan Düzce Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit eski Kaymakamlarından Hasan Bağcı’yı ağırladı. 1997-2002 yılları arasında Edremit’te görev yapan ve halen Düzce Vali Yardımcılığı görevini sürdüren Hasan Bağcı, Başkan Saka’ya nezaket ziyaretinde bulundu.  Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, Edremit’in gönlünde […]

DÜZCE VALİ YARDIMCISI HASAN BAĞCI’DAN BAŞKAN SAKA’YA ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

1997-2002 yılları arasında Edremit Kaymakamlığı görevinde bulunan Düzce Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit eski Kaymakamlarından Hasan Bağcı’yı ağırladı. 1997-2002 yılları arasında Edremit’te görev yapan ve halen Düzce Vali Yardımcılığı görevini sürdüren Hasan Bağcı, Başkan Saka’ya nezaket ziyaretinde bulundu.  Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, Edremit’in gönlünde ayrı bir yeri bulunduğunu belirterek, “Edremit ülkemizin en güzel yerlerinden birisi. Fırsat buldukça gelmeye çalışıyorum. Edremit’te görev yaptığım süre içerisinde o zaman Güre Belediye Başkanlığı görevinde olan Sayın Kamil Saka’nın bugün Edremit Belediye Başkanı olarak görevine devam ediyor olmasından mutluluk duydum. Kendisine görevinde başarılar diliyorum” dedi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek ” Edremit ilçemizde görev yaptığı süre içerisinde ilçemize değerli hizmetler kazandıran Sayın Vali Yardımcımız ile uzun yıllar sonra tekrar iki yönetici olarak bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum” dedi. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ertaş ile İlhan Yazar’da hazır bulundu.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.