" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

AYVALIKLILAR DAHA KONFORLU SEYAHAT EDECEK

Ayvalık Belediyesi tarafından ilçede başlatılan yol hamlesi kapsamında sıcak asfalt kaplaması tamamlanan yolların kenar ve şerit çizgileri de çiziliyor. Yol kenar ve şerit çizgilerinin çizilmesiyle gece yolculuklarının daha güvenli olacağı bildirildi. Ayvalık belediyesince daha önce 1. etap yol yapım çalışmaları tamamlanan Laka- Ayvalık lisesi arasındaki yolun çizgilerinin boyanmasının ardından şimdi de biten yol yapım çalışmalarının […]

AYVALIKLILAR DAHA KONFORLU SEYAHAT EDECEK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediyesi tarafından ilçede başlatılan yol hamlesi kapsamında sıcak asfalt kaplaması tamamlanan yolların kenar ve şerit çizgileri de çiziliyor. Yol kenar ve şerit çizgilerinin çizilmesiyle gece yolculuklarının daha güvenli olacağı bildirildi.

Ayvalık belediyesince daha önce 1. etap yol yapım çalışmaları tamamlanan Laka- Ayvalık lisesi arasındaki yolun çizgilerinin boyanmasının ardından şimdi de biten yol yapım çalışmalarının 2. etabı olan  yer alan 150 Evler- yeni garaj arasında sıcak asfaltı biten yolların şerit çizgileri de Ayvalık Belediyesi tarafından boyanıyor.

Ayvalıklıların yapılan yollar sayesinde daha konforlu seyahat edeceğini bildiren Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, yapılan tüm yol çalışmalarının belediyenin kendi imkânlarıyla gerçekleştiğin söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.