AYVALIKLILAR DAHA KONFORLU SEYAHAT EDECEK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIKLILAR DAHA KONFORLU SEYAHAT EDECEK

Ayvalık Belediyesi tarafından ilçede başlatılan yol hamlesi kapsamında sıcak asfalt kaplaması tamamlanan yolların kenar ve şerit çizgileri de çiziliyor. Yol kenar ve şerit çizgilerinin çizilmesiyle gece yolculuklarının daha güvenli olacağı bildirildi.

Ayvalık belediyesince daha önce 1. etap yol yapım çalışmaları tamamlanan Laka- Ayvalık lisesi arasındaki yolun çizgilerinin boyanmasının ardından şimdi de biten yol yapım çalışmalarının 2. etabı olan  yer alan 150 Evler- yeni garaj arasında sıcak asfaltı biten yolların şerit çizgileri de Ayvalık Belediyesi tarafından boyanıyor.

Ayvalıklıların yapılan yollar sayesinde daha konforlu seyahat edeceğini bildiren Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, yapılan tüm yol çalışmalarının belediyenin kendi imkânlarıyla gerçekleştiğin söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.