BELEDİYE HAŞERELERE KARŞI İLAÇLAMA YAPIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BELEDİYE HAŞERELERE KARŞI İLAÇLAMA YAPIYOR

Burhaniye Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü tarafından park ve bahçelerde, kene ve haşerelere karşı ilaçlama yapılıyor. Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü havaların ısınmasıyla birlikte hastalığa sebep olan kene ve diğer haşerelere karşı, şehrin muhtelif alanlarında bulunan park ve yeşil alanlarda ilaçlama çalışmaları başlattı. Geçmiş yıllarda kene ısırması sonucu çok sayıda vatandaşın hayatını kaybettiği ülkemizde, ilçede olası bir kene vakasının yaşanmaması için Burhaniye Belediyesi harekete geçti.

Havaların iyiden iye ısınması ile birlikte kene ve diğer haşereler ile mücadele halka açık alanlarda, parklarda ve yeşil alanlarda haşereler ve kene ile mücadele çalışması yapılıyor. İnsan sağlığının ve can güvenliğinin ön planda tutulduğu Burhaniye Belediyesi Hizmetleri tamamen tecrübeli ekiplerle yapılıyor. Vatandaşların özellikle çocukların oturacakları ve vakit geçirdikleri ortamların sağlıklı ve temiz ortamlar olması içinde bakım ve onarımın yanı sıra hijyenik olmasına özen gösteren Burhaniye Belediyesi, yapılan ilaçlamada hiçbir şekil de insana ve doğaya zarar verilmiyor. Yapılan ilaçlama sadece bertaraf etmek istenen haşerelere karşı olurken ilçede bulunan tüm park ve bahçelerde yapılıyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.