EDREMİT BELEDİYE MECLİSİ AĞUSTOS AYI TOPLANTISI YAPILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT BELEDİYE MECLİSİ AĞUSTOS AYI TOPLANTISI YAPILDI

Edremit Belediye Meclisi’nin Ağustos ayı olağan toplantısı Belediye Başkanı Kamil Saka başkanlığında yapıldı. Toplantıda toplam 26 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Edremit Belediye Meclisi Temmuz ayında ki bir aylık aranın ardından Ağustos ayı olağan toplantısında bir araya geldi. Belediye Başkanı Kamil Saka, başkanlığında yapılan toplantıda 16 ana gündem ve önergelerle gündeme alınan 10 ek gündem olmak üzere toplam 26 madde görüşülerek karara bağlandı. İmar ile ilgili konular İmar Komisyonu’na, diğer bazı gündem maddeleri de incelenmek üzere ilgili ihtisas komisyonlarına sevk edildi. İmar Komisyonu başta olmak üzere ilgili ihtisas komisyonlarından meclise gönderilen konular görüşülerek karara bağlandı. Görüşülen maddelerin büyük bir çoğunluğu oy birliği ile kabul edildi. Toplantı sonunda yürütülen hizmetler ve planlanan çalışmalar ile ilgili de bilgi veren Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Meclisimizde aldığımız kararların Edremit’imize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Katılan tüm meclis üyesi arkadaşlarıma ve izleyici olarak salonda bulunan yurttaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Toplantıda ilk kez işaret dili tercümanı görev yaptı. Toplantı her ay olduğu gibi Edremit’te yayın yapan Zeytin Fm radyosundan canlı olarak yayınlandı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.