EDREMİT SAHİLLER DOLDU TAŞTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EDREMİT SAHİLLER DOLDU TAŞTI

Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte tatilci akınına uğrayan Balıkesir’in turistik ilçelerinden Edremit’te sahiller denize girerek serinlemek isteyenlerle dolup taşıyor.

Hava sıcaklığının 40 dereceyi bulduğu Edremit’te tatilciler denizlere akın etti. Hem serinlemek, hem de deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyen vatandaşlar Akçay’da plajları doldurdu. Temiz denizi sayesinde her yıl binlerce tatilciyi ağırlayan Akçay bu yıl da hareketli. Boş şezlong bulmanın neredeyse imkansız olduğu plajlarda güneşlenen vatandaşlar, akşam ise eğlence mekanlarına akın ediyor.

Yaklaşık 10 yıldır kiralık şezlong işiyle uğraşan esnaf Turgut Güney, tatilci yoğunluğundan memnun olduğunu söyleyerek, “Edremit Körfezi oksijen deposu Kazdağlarıyla meşhur.  Akçay ise hem denizinin temiz olması, hem de yürüyüş kordonu ve eğlence mekanları sayesinde bilhassas İstanbul’dan gelenlerle dolup taşıyor. Tatilciler burada çok uygun fiyata tatil yapıyor, biz de esnaf olarak kazanıyoruz” dedi.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.