" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

MİLLETVEKİLİ BELEDİYE MECLİSİ’Nİ TAKİP ETTİ..

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın Edremit Belediyesi’ni ziyaret etti. Milletvekili Akın, Edremit Belediye Meclis toplantısını izleyici bölümünden takip etti. Genellikle Belediye Başkanları ve parti yöneticileri milletvekillerini makamında ziyaret edip Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni takip ederken CHP Balıkesir Milletvekili tersini yaparak Belediye Meclis toplantısını takip etti. Edremit Belediyesi’ni ziyaret eden Milletvekili Ahmet Akın, Belediye Meclisi’nin Ağustos […]

MİLLETVEKİLİ BELEDİYE MECLİSİ’Nİ TAKİP ETTİ..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın Edremit Belediyesi’ni ziyaret etti. Milletvekili Akın, Edremit Belediye Meclis toplantısını izleyici bölümünden takip etti.

Genellikle Belediye Başkanları ve parti yöneticileri milletvekillerini makamında ziyaret edip Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni takip ederken CHP Balıkesir Milletvekili tersini yaparak Belediye Meclis toplantısını takip etti. Edremit Belediyesi’ni ziyaret eden Milletvekili Ahmet Akın, Belediye Meclisi’nin Ağustos ayı olağan toplantısını izleyici bölümünden takip etti. CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün ile birlikte meclis toplantısını takip eden Milletvekili Ahmet Akın, “Kamil Saka başkanımız, değerli bir büyüğümüz ve çok deneyimli bir başkanımız. Belediye Meclislinde aldıkları kararların hayırlı olmasını diliyorum. Balıkesir’imizin her yerine olduğu gibi güzel ilçemiz Edremit’e de bir çivi fazladan çakabilmek için her zaman Kamil Saka başkanımızın yanında olacağız. Gerekli iş ve işlemler için Ankara’da da takipçi olacağız” dedi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da ziyaret nedeniyle memnuniyet duyduğunu belirterek Milletvekili Akın’a teşekkür eti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.