" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

CHP EDREMİT İLÇE ÖRGÜTÜ’NDE DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLIYOR..

CHP Edremit İlçe Örgütü’nde delege seçimleri başlıyor. 15 Ağustos- 05 Eylül tarihleri arasında Edremit’in 40 mahallesinde parti üyeleri sandık başına giderek 400 kişilik muhtarlık bölgesi delegelerini seçecekler. Cumhuriyet Halk Partisi’nde kurultay süreci başladı. Üye listelerinin askıdan inmesinden sonra sıra muhtarlık bölgesi delege seçimlerine geldi. 15 Ağustos 2015 Cumartesi günü Zeytinli Mahallesi’nde başlayacak olan delege seçimleri […]

CHP EDREMİT İLÇE ÖRGÜTÜ’NDE DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLIYOR..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CHP Edremit İlçe Örgütü’nde delege seçimleri başlıyor. 15 Ağustos- 05 Eylül tarihleri arasında Edremit’in 40 mahallesinde parti üyeleri sandık başına giderek 400 kişilik muhtarlık bölgesi delegelerini seçecekler.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde kurultay süreci başladı. Üye listelerinin askıdan inmesinden sonra sıra muhtarlık bölgesi delege seçimlerine geldi. 15 Ağustos 2015 Cumartesi günü Zeytinli Mahallesi’nde başlayacak olan delege seçimleri ilenin 40 mahallesinde 05 Eylül tarihine kadar devam edecek. CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün, ilçe kongre süreci ile ilgili takvim devam ettiğini belirterek  “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinin 13.07.2015 tarih 20105/1144 sayı 2015/3 nolu genelge gereğince kongre takvimimiz devam ediyor. Üye listelerimizin askıdan inmesinden sonra sıra ilçe kongre delegelerimizin seçimine geldi. 15 Ağustos tarihinde başlayacak olan önseçimler 05 Eylül tarihinde Altınoluk’ta sona erecek. Yapılacak seçimler sonucunda 40 ayrı mahallemizde kuracağımız sandıklar ile 400 kişilik Muhtarlık Bölgesi Delege ve Önseçmen delegelerimiz belirlenecek. Mahallelerde ki delege seçimlerinde çoğunluğun sağlanamadığı durumlarda ertesi günü aynı yer ve saatte seçimi gerçekleştireceğiz. Tüm üyelerimizi belirlenen gün ve saatte bağlı bulundukları mahallede oylarını kullanmaya davet ediyorum” dedi. CHP’de  “Muhtarlık Bölgesi delegeleri ve Parti İçi Önseçimleri ile ilçe ve il kongreleri takvimine göre, 15 Ağustos tarihinden itibaren önseçim başlayacak. ilçe kongreleri 25 Ekim’e kadar tamamlanmış olacak. Takvime göre CHP’de İl Kongreleri 11 Kasım’da başlayacak 29 Kasım tarihine kadar il kongreleri tamamlanacak.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.