CUNDA’NIN ESKİ YOLU YENİLENİYOR.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

CUNDA’NIN ESKİ YOLU YENİLENİYOR.

Ayvalık Belediyesi sıcak asfalt yol yapımının 3. etabının ikinci bölümüne Cunda Adası eski yolunda devam ediyor.

Kırlangıç, Gönül yolu arasındaki 3. etap sıcak asfalt yol yapımını tamamlayan Ayvalık Belediyesi aynı program dahilinde bulunan Cunda Adası eski yolundaki çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor.

Kısa zamanda çok mesafe alan Ayvalık Belediyesi yol çalışma ekibi programda belirtilen süre zarfında 3. etabın bu kısmını da tamamlamayı hedefliyor.

Ayvalıklıların ve tatillerim, ilçede geçirenlerin daha konforlu bir şekilde seyahat etmeleri için belediye ekiplerinin yoğun bir çalışma programı uyguladığını kaydeden Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, sıcak asfalt yol yapım çalışmalarının yapıldığı bölgelerde sürücülerin yavaş gitmelerini, işaret ve işaretçilere uymalarını istedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.