" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KANTARCI VE SAVAŞ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Ayvalık ilçesinde; Ayvalık Ticaret Odası ile Ayvalık Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi, ilçenin sevilen işadamlarından Halil Cevdet Kantarcı’nın güzel kızı Suzan, yaptığı evlilikle mutluluğa ilk adımı attı. Ayfer ve Halil Cevdet Kantarcı çiftinin kızı Kırklareli Üniversitesi Araştırma Görevlisi Suzan Kantarcı, geçtiğimiz hafta sonunda Ayvalık Belediyesi’ne ait Paşalimanı Tesislerinde Çorlu Belediyesi’nde İnşaat Mühendisi olan Kerem Savaş […]

KANTARCI VE SAVAŞ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık ilçesinde; Ayvalık Ticaret Odası ile Ayvalık Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi, ilçenin sevilen işadamlarından Halil Cevdet Kantarcı’nın güzel kızı Suzan, yaptığı evlilikle mutluluğa ilk adımı attı.

Ayfer ve Halil Cevdet Kantarcı çiftinin kızı Kırklareli Üniversitesi Araştırma Görevlisi Suzan Kantarcı, geçtiğimiz hafta sonunda Ayvalık Belediyesi’ne ait Paşalimanı Tesislerinde Çorlu Belediyesi’nde İnşaat Mühendisi olan Kerem Savaş ile evlendi.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in kıydığı nikahta; gelinin şahitliklerini Ergene Işıksal, Seçil Sözer, damadın şahitliklerini ise; Oktay Demirhan ve Gökhan Sezer yaptı.

Nikahı kıyan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, ilçenin sevilen işadamlarından Halil Cevdet Kantarcı’nın biricik kızının bu mutlu gününde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, genç çifte sağlık ve mutluluklar diledi. Gençer, Ayvalık Belediyesi adına Savaş çiftine bir kahve takımı hediye etti.

Halil Cevdet Kantarcı ile eşi Ayfer Kantarcı, oğulları Erden Kantarcı, Seda Erden, damat Kerem Savaş’ı babası Emekli Makine Mühendisi Çorlu’da üzüm yetiştiriciliği yapan Hüseyin Savaş, eşi Sibel Savaş ve damadın ablası Seyma Demirhan seçkin konukları kapıda karşıladılar.

Kantarcı Ailesi’nin bu mutlu gününde; Ayvalık İlçe Emniyet Müdürü Ali İhsan Avcı, Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi Başkanı Ümmühan Tibet, eşi Bülent Tibet, Ayvalık Ticaret Odası Başkanı İbrahim Kantarcı ve Oda Yönetim Kurulu Üyeleri, Star Gazetesi eski yazarlarından Cevher Kantarcı, Ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan ve eşi Sevgül Bacan, Türkiye Zihinsel Engelliler Federasyonu eski Genel Başkanı Hamdi Atay ve eşi Füsun Atay ile ilçenin önde gelen simaları hazır bulundu.

Tören sonrasında davetlilere verilen kokteylde damat Kerem Savaş’ın babası Hüseyin Savaş’ın Çorlu’daki bağında ürettiği üzümlerden yapılan şaraplar ikram edildi.

Törenin ardından muhabirimize açıklamalarda bulunan Halil Cevdet Kantarcı ve eşi Ayfer Kantarcı bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.